• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może wydawać się dla bardzo wielu nużąca, przynajmniej jeśli porównać Europę z Azją, to jednak nie można na pewno powiedzieć, że europejskie miasta są gorsze od takich miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to nie jest tak, że na przykład nasze góry są mniej atrakcyjne – różne są gusta. Warto jednak zastanowić się w takim razie co w istocie warto zobaczyć. Powinniśmy się przede wszystkim skupić na miastach. Na początek naturalnie Polska… Fantastycznym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Gdańsk, lecz także choćby Sandomierz.
Warto pojechać w polskie góry i morze. Generalnie w Polsce raczej nie brakuje ciekawych miejsc. Dla miłośników zagranicznych wyjazdów na pewno można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba przyznać otwarcie, że Praga jest bardzo ładnym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednakże starać się zostać w stolicy Czeskiej Republiki dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę metropolii. Jeżeli wziąć pod uwagę trochę krótsze wycieczki, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu Polaków zna tę miejscowość – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również niemieckie miasta. Czyli chociażby Berlin – zlokalizowany całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie duża metropolia, w końcu jest stolicą RFN. Jednak w porównaniu do na przykład Monachium, Berlin wcale nie wygląda na bogate miasto – przynajmniej jeśli brać pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na wycieczkę jest również Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym osobom. Takowych miast oraz miasteczek można wymienić jeszcze wiele. To doskonały dowód na to, że nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To na 100% pewne.

1. Zobacz więcej

2. Kliknij i zobacz

3. Otwórz link

4. Zobacz więcej

5. Przeglądaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.