• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

W jaki sposób można bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, jest dużo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym pomysłem może być chociażby wycieczka zagraniczna. Ogólnie jest bardzo dużo pięknych miejsc na Starym Kontynencie – Paryż, Madryt, Wenecja, Praga czy chociażby Brugia.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, szczególnie mowa o nogach, ale jeśli w porę kupimy bilety, możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy ok. 200-300 zł. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów oraz kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Przykładowo warszawskie Okęcie jest położone dosyć blisko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, iż transport na i z lotniska jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele zalet, lecz być może warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w Polsce? Jeżeli uważnie podejdziemy do szukania różnych okazji wyjazdowych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż pewnie dla wielu takowa niepewność to spora frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy własnego ślubu nigdy nie powinniśmy zapominać!

Categories: Turystyka

Comments are closed.